Veebidisaini baaskoolitus

Tänapäeval on meie elus veebilehtedel väga tähtis osa. Kahjuks on sageli näha halvasti kujundatud või ebamugavalt kasutatavaid veebilehti. On selgeks saadud küll vajalik tehnoloogia, kuid mitte olulised kujunduspõhimõtted ja veebilehe loogilise ülesehitamise oskused.

Veebidisaini koolitus aitab seda viga parandada.

Veebidisaini kursusel õpetatakse põhimõtteid, mida järgides peaks valmima kasutajasõbralikum ning ilusam veebileht. Vajalikud on kõik need teadmised ka vähese kunstiandega inimestele, sest ka arendajad (programmeerijad) peavad oskama nende põhimõtetega arvestada ja disaineritega ühist keelt rääkima.

Kursuse peamiseks eesmärgiks on anda osalejatele teadmisi ja oskusi interaktiivsete veebilehtede ning veebirakenduste kujundamiseks.

Koolitusel õpetatakse – miks ja kuidas veebirakendusi disainida, kuidas rakendust planeerida, kuidas arvestada tulevase kasutaja – kliendiga. Üheks märksõnaks kursusel on kasutajakogemus (UX – User eXperience), mis viitabki veebirakenduste loomisele kasutajate soove, kogemusi ja harjumusi arvestades. Seega sobib veebidisaini kursus mitte ainult sügava IT huviga õppuritele vaid kõigile disainihuvilistele.

Õpetame:

  • Veebilehtede erinevad tüübid ja näited
  • Probleemid veebilehtede valmistamisel mida on vaja vältida
  • Värvipsüholoogia
  • Printsiibid efektiivse veebilehe tegemiseks
  • Pilditöötlus – abi veebilehtede tegemisel
  • Tee ilusa veebileheni
  • Erinevad salvestusformaadid piltide ja jooniste jaoks
  • Fotode korrigeerimine ja  nende publitseerimine internetti
  • Bänneri animatsioon
  • Illustratsioonide valmistamine oma veebilehtede jaoks

Tutvu õppekorralduse alustega ja õppekavaga.

Lektor – Igor Bobkov

Igor on lõpetanud Eesti Maaülikooli Energiakasutus eriala ja omab bakalaureuse kraadi. Ta töötab IT sektoris IT-spetsialisti ja veebidisainerina alates 2006 aastast. 
Igor on NORT Koolituse Veebidisaini ja IT-spetsialisti koolituste lektor. Täiskasvanute IT-alase täiendkoolituse läbiviimise kogemus alates 2010 aastast.

Toimumisaeg

kokkuleppel

30 akadeemilist tundi (5 õppepäeva)

Maksumus

890 €+km

Toimumise koht

veebikoolitus reaalajas

NB! Koolitus eeldab elementaarseid arvutialseid eelteadmisi ja kodust arvutikasutusvõimalust.

Koolitus toimub individuaalse veebikoolitusena.

Individuaalne lähenemine on ajaliselt ja temaatiliselt paindlik  ja iga inimese eelteadmisi, vajadusi ja omandamistempot arvestav, samuti ei pea ootama koolitusgrupi täitumist.

Kui tunned huvi siis võta ühendust!

Olen koolitusest huvitatud –  Küsin toimumisaega

Seda koolitust täiendavaid: