fbpx

Õppekorralduse alused

Koolituste kestvus Koolituste mahtu arvestatakse akadeemilistes tundides (ak/h), kus üks akadeemiline tund on 45minutit. Õpe toimub olenevalt kursusest ühe päeva või pikema aja jooksul, 5-8 akadeemilist tundi korraga (lisaks kohvipausid). Koolitusel on õigus teha koolituste plaanis, ajakavas ja toimumiskohas muudatusi. Koolitustele registreerunuid teavitatakse muudatustest e-posti või tel. teel.

Koolitusele registreerumineKõikidele koolitustele tuleb eelnevalt registreeruda.

Registreeruda saab:

  • iga kursuse juures kuvatud registreerimisvormi kaudu;
  • saates kirja info@nort.ee;
  • helistades telefonil 7 428000

Olles registreerunud meelepärasele kursusele, võtame teiega peatselt ühendust kas e-maili või telefoni teel, et kinnitada teie kursusel osalemine ja edastada täiendav informatsioon.

Enne koolituse algust saadame teile koolituse arve ja täpsustava informatsiooni koolituse kohta.

Koolituse eest tasumine – Koolituse eest tasumine toimub arve alusel. Arve väljastame e-kirja teel. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks. Üldjuhul tasutakse arve enne koolituse algust kui ei ole eelnevalt kokku lepitud teisiti. Koolitusfirmal on õigus mitte lubada koolitusele osalejat, kes ei ole koolitustasu tähtajaks tasunud. Kokkuleppel koolitusfirma juhiga on võimalik tasuda õppemaksu ka osade kaupa.

Koolitusest loobumineKui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusel osaleda, siis saab ta võimaluse saada ligipääs koolituse salvestusele (veebikoolituse korral) või osaleda järgmisel koolitusel (klassikoolituse korral). Kui see ei ole võimalik, siis toimub tasutud koolituse tasu tagastamine järgmistel tingimustel.

  • Loobumisest teatamine rohkem kui 7 päeva enne koolituse toimumist – tagastame 100% koolituse tasust.
  • Loobumisest teatamine kuni 1 päev enne koolituse toimumist – kuulub tasumisele 50% koolituse maksumusest või on makstud õppetasu võimalik üle kanda teise kursuse eest tasumiseks.
  • Kui õppija on registreerinud ennast koolitusele ja kinnitanud enda osalemist ning samas ei ilmu kohale koolitusele ning ka ei teata enda mitteilmumisest, siis kuulub tema poolt tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Koolituse ärajäämine või edasilükkumine – NORT Koolitustel  on koolitusgrupi mittetäitumisel õigus koolitus ära jätta või koolituse toimumist edasi lükata. Registreerunuid teavitatakse sellest telefoni või e-posti teel. Koolituse ärajäämisel kantakse koolitustasu soovi korral üle mõnele teisele koolitusele või makstakse koolitustasu tagasi täies ulatuses.

Registreerides koolitusele kinnitad, et oled siin lehel esitatud tingimustega nõus.NORT Koolitus on Töötukassa koolituspartner