fbpx

Moodulkoolitus – Archicad + SketchUp WEB- Tartus

Erinevate projekteerimisprogrammide kasutamisoskus võimaldab suuremat paindlikkust, täpsemat projekteerimist ja paremat koostööd erinevate osapooltega ehitus- ja disainivaldkonnas.
Kui pead oskama joonestada ehitusplaane, projekteerida või teha 3D-mudeleid, siis erinevate programmide oskused olulised ja vajalikud.

Archicad toetab tõhusat 3D mudelite loomist ja ehitusprojektide haldamist ning SketchUp Pro pakub kiiret ja loovat 3D modelleerimist. Nende tarkvarade kasutusoskuste ühendamine annab võimekuse luua, visualiseerida ja juhtida projekte läbi mitmetasandilise lähenemise, aidates kaasa tõhusale koostööle ja kvaliteetsete tulemuste saavutamisele.

1. osa - ARCHICAD

ARCHICAD koolituse eesmärk on anda osalejatele põhjalik arusaam Archicadist ja selle kasutamisest ehitusprojektide erinevates etappides. Programmi struktuur võimaldab osalejatel omandada praktilisi oskusi, mis on vajalikud edukaks tööks Archicadiga ehitusvaldkonnas.

Archicad koolitusel õpetame kasutama tarkvara, mis on spetsiaalselt loodud arhitektuurse kujunduse valdkonnas tegutsevatele spetsialistidele.

Kes võiks Archicadi osata?

Arhitektid: Archicad võimaldab arhitektidel kiiresti ja efektiivselt luua arhitektuurimudeleid, hõlbustades loovat protsessi ja tõstes projekti kvaliteeti.

Ehitusinsenerid: Tarkvara võimaldab inseneridel integreerida oma projektiandmeid, tagades täpse ja konsolideeritud ülevaate kõigist aspektidest.

Projektijuhid: Archicad toetab projektijuhte, tagades tõhusa koostöö ja sujuva teabevoo erinevate projekti osapoolte vahel.

Üliõpilased ja õppejõud: Archicad pakub haridusasutustele võimalust õpetada ja õppida kaasaegsete projekteerimisvahenditega, valmistades ette tulevasi arhitekte ja insenere.

Ehitusettevõtted: Tarkvara aitab ehitusettevõtetel sujuvalt integreerida arhitektuurseid projekte oma ehitustegevusega, tagades tõhusa koostöö kõigi projektiga seotud osapoolte vahel.

Archicad koolituse eesmärk on anda osalejatele põhjalik arusaam Archicadi tarkvarast, võimaldades neil efektiivsemalt ja täpsemalt töötada arhitektuurse kujunduse ja projekteerimise valdkonnas.

Õpetame:

  • Archicadi üldine struktuur ja võimalused
  • Töökeskkonna konfiguratsioon ja isikupärastamine
  • Ettevalmistused näidismudeli ehitamiseks
  • Praktiline harjutamine hoone mudeldamisel
  • Erinevate tööriistade kasutamine ja nende omavahelised seosed
  • Kodutöö – väike ülesanne õpitu kinnistamiseks
  • Osalejate küsimustele vastamine ja kogemuste arutelu
  • Põhirõhk mudeli täpsemal ehitamisel
  • Individuaalne abi ja juhendamine
  • Mudeli vormistamine ja detailide lisamine
  • Väljundite võimaluste tutvustamine ja praktilised näited
  • Kokkuvõte ja hindamine

Mooduli maht: 20 akt (16 akad. tundi auditoorset õpet + 4 akt kodutöö)

Tutvu õppekorralduse alustega ja õppekavaga.

2. osa - SKETCHUP

Koolitusel keskendume esmalt SketchUpi tasuta keskkonna tundmaõppimisele, oluliste tööriistade praktilisele kasutamisele ja 3D modelleerimise põhialustele. Õppimine toimub praktiliste harjutuste kaudu, mida iga osaleja lahendab koolitaja juhendamisel. 

SketchUpi koolitus annab sulle baasteadmised ja praktilised oskused tasuta tarkvaraga 3D mudelite ja visandite loomiseks.

Õpetame:

 • SketchUpi põhifunktsioonide ja tööriistade kasutamist.
 • 3D joonistamise ja modelleerimise loogikat.
 • Komponentide ja gruppide tõhusat kasutamist.
 • Materjalide, tekstuuride ja valgustuse rakendamist.

Mooduli maht: Kokku 20 akt. (16 akad. tundi auditoorset õpet + 4 akt kodutöö)

SketchUpi baaskoolituselt saad baasteadmised 3D mudelite loomiseks ja oskuse kasutada SketchUpi professionaalse tööriistakomplekti.

Tutvu õppekorralduse alustega ja õppekavaga

Kui Sul on baasteadmised ja -oskused nii Archicadi kui ka SketchUpi  programmide kasutamisel, siis avanevad uksed erinevatele võimalustele disaini ja ehituse valdkonnas.

NB! Koolitused toimuvad väikeses grupis (maksimaalselt 6 inimest)

Väikeses grupis on võimalik individuaalne lähenemine, mis on temaatiliselt paindlik  ja iga inimese eelteadmisi,  vajadusi ja omandamise tempot arvestav.

Koolitusele ootame oma sülearvutiga, kus on eelnevalt loodud kasutajakontod ja installeeritud programmid. (ArchiCADil saab kasutada prooviversiooni, StetchUp Web on tasuta veebipõhine programm)

Meie projekteerimisalased koolitused:

Kuupäev

21 aug. 2024 - 19 sept. 2024

Ajakava

SketchUp

17:00 - 20:30
21, 22, 28, 29. august
K, N

ArchiCAD

17.00 - 20.30
3, 5, 17, 19. september
T, N

Hind

860.00€

Koolituse eest on võimalik maksta ka kolmes osas (0 lisatasu). Vaata…

Tartu

Toimumiskoht

Tartu
Vaksali 17a, Tartu

Koolitajad