fbpx

Ettevõttest

Õppekeskus N.O.R.T. OÜ / NORT Koolitus asutati 1993. aastal Tartus.

NORT Koolituse eesmärgiks on laiendada juba olemasolevaid ja välja töötada uusi tegevusvaldkondi täiskasvanute täiendkoolituse alal. Meie eesmärgiks on täiendkoolitusprogrammide ja konverentside korraldamine, infoteenuse ning konsultatsioonide osutamine. Püüame selle eesmärgi saavutamiseks luua klientidele võimalikult head tingimused.

Praeguseks on välja kujunenud järgmised põhisuunad:

✔️ arvutiõpe ja IT-alane nõustamine
✔️ täiskasvanute tööalane täiendõpe

NORT Koolitus on arvutikoolitus- ja täiendkoolitusfirma, kes pakub arvuti kasutajatele, spetsialistidele ja juhtidele arvutialast õpet ja konsultatsioone juba alates 1998-st aastast alates. Pakume terviklikku koolitusprotsessi alates koolitusvajaduse väljaselgitamisest kuni koolitustulemuse mõõtmiseni.

 

Arvutikoolitused viiakse läbi meie kaasaegsetele nõuetele vastavates klassides või kliendi juures kohapeal. Meie kursused on sobivad kõigile, kes on huvitatud arvutialasest kompetentsist ja ajaga kaasaskäimisest. Õpetame nii algajaid arvutikasutajaid, kui ka juba oskajaid, kes soovivad end täiendada. Koolitused toimuvad kas ettevõttes kohapeal või meie arvutiklassides.

 

Tööalased täiendõppe kursused toimuvad üle Eesti erinevates õppeklassides, enamikku kursustest on võimalik tellida ka firmasisese koolitusena.

 

Vastavalt kursuse teemale valime koolitajateks oma eriala tippspetsialiste, seda nii praktikast kui ka Eesti kõikidest kõrgkoolidest. 

Õppeklass Tartus - Vaksali 17a, ruum 407
Arvutikoolitused
Õppeklass Tallinnas - Pärnu mnt 142