Veebitarkvara koolitused

VEEBITARKVARA

Kodulehe loomine ja haldamine WordPress’iga

Kuna elu on kolinud suuresti internetti, siis vajad toimivat kodulehte, et kliendid sind leiaksid. Suurem osa inimesi otsivad infot erinevate võimaluste ja pakkumiste kohta internetist.Luues oma kodulehe WordPressiga, saad kodulehe, mis kasvab koos sinu soovide ja vajadustega

Loe edasi

Veebiarendaja algkoolitus

Veebiarendaja algkoolitus on mõeldud veebiarendusega alustavatele inimestele esmaseks HTML ja PHP-keele tundmaõppimiseks ja sobib hästi Wordpressi aktiivsetele kasutajatele WordPressi kursuse jätkukoolituseks. Kursusel käsitletakse standardseid veebitehnoloogiaid (HTML, CSS, PHP), mis laiendavad omanäoliste ja unikaalsete veebilehtede tegemise võimalusi.

Loe edasi

Veebidisain

Koolitusel õpetatakse – miks ja kuidas veebirakendusi disainida, kuidas rakendust planeerida, kuidas arvestada tulevase kasutaja – kliendiga. Kursuse peamiseks eesmärgiks on anda osalejatele teadmisi ja oskusi interaktiivsete veebilehtede ning veebirakenduste kujundamiseks.

Loe edasi

Lihtne vabavaraline piltide ja trükiste loomine kodulehe ja sotsiaalmeedia jaoks

Koolitus on mõeldud kõigile neile, kes vajavad oma töös pilkupüüdvaid infomaterjale: pilte kodulehele ja sotsiaalmeediasse, reklaambrozüüre, plakateid, visiitkaarte. Koolitusel kasutame vabavaralist programmi Canva..

Loe edasi