Lisainfo Tallinna koolituse kohta

Tallinna koolitused toimuvad koostöös RA Koolitustega.

 

SELLE KOOLITUSE PUHUL PANE TÄHELE!

Koolitustel osalejad saavad kaasa sooduskupongi, mille kasutamisel on järgmise koolituse hind Teile/teie ettevõtte töötajale 10-20% soodsam (sügis – talve perioodil -10% ja suveperioodil 20%), soodustus kehtib ka juhul kui juba olete kasutanud varajase registreerija ning mitme osaleja soodustust!

Osalejad saavad koolitusmaterjalid osaleja soovil kas paberkandjal, elektrooniliselt VÕI MÕLEMAD;

Koolitusel osalejad saavad vajadusel koolituselt kaasa tutvustavaid materjale ohutusmärkide, ergonoomiliste abivahendite, esmaabi korralduse jm kohta;

Koolituse hinna sisse kuulub ka lamineeritud esmaabi- või raskuste teisaldamise plakat  töökeskkonda väljapanemiseks;

Toitlustamine kuulub koolituse hinna sisse: 2 suupistetega kohvipausi ja soe lõuna; lõunat pakub meiega samas majas asuv suurepärase valiku ja maitsvate toitudega Paala puhvet;

 

HEA KOOLITUSELE REGISTREERUJA!

Koolituse toimumise koht: RA Koolitused koolitusklass, Väike-Paala 1, Tallinn (Siemensi maja, V korrus, kohe lifti kõrvaluks paremat kätt)
Parkimine: TASUTA maja ees või kõrval (liikuge maja kõrvale vasakult poolt hoonet, keelumärgi alt läbi). Vabade parkimiskohtade puudumisel on võimalik parkida ka hoone taga (liikuge maja taha paremalt poolt hoonet ning sõitke OTSE edasi kuni tõkkepuuni) suures tasulises parklas, kus päevahind on 2.70 eurot.

TÄHELEPANU! Maja all olevasse siseparklasse (tõkkepuuga) palume mitte siseneda

Ühistranspordi kasutajatele: Meie juurde Peterburi teel asuvasse Väike-Paala peatusse sõidavad bussid nr 12, 54 ja 55 ning tramm nr  2.

Bussi- ja trammipeatused asuvad kohe meie maja kõrval.

 

Trammiga nr. 4 (Tondi-Ülemiste jaam) saab Majaka tänava otsa, peatusesse Majaka põik,

sealt on meie juurde mööda Peterburi teed jalgsi kõndida ca 700 m (10 min).

Koolituse kestus: kell 9.00 – 16.00
!
Koolitusest loobumise kord:
Kui Teil ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb Teil (osalejal või kontaktisikul) sellest teavitada hiljemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist kirjutades oma loobumise soovist  e-kirja teel reg@rakoolitus.ee või koolitus@rakoolitus.ee . Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Õigeaegsel teatamisel tagastatakse 100% koolituse tasust juhul kui arve oli juba eelnevalt tasutud või registreeritakse klient järgmisele talle sobivale koolitusele.

Lugupeetud koolitusel osaleja! Palume saabuda aegsasti enne koolituse algust!