7428000
info@nort.ee

Arvutikoolitus

NORT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.   

tööta ja õpi

Arvutikoolitus sobib kõigile neile, kes on huvitatud arvutialasest kompetentsist ja ajaga kaasaskäimisest. Arvutikoolitus on vajalik nii algajatele arvutikasutajatele uute oskuste omandamiseks kui ka juba oskajamatele enda täiendamiseks.

Õpetame erinevate programmide kasutamist erinevatel tasemetel.

 

Arvutikoolitus aitab Sul aja ja tehnoloogia kiire arenguga sammu pidada.  Ära jää rongist maha!

Avalikud arvutikoolitus’ed toimuvad N.O.R.T. Koolituse arvutiklassis Tartus, aga rendime Teile heameelega ka klassi välja või tuleme oma mobiilse klassiga Teie juurde.

Küsi pakkumist!

 

ARVUTI BAASKOOLITUS

Praktiline arvuti baaskoolitus

Põhjalik ja praktiline koolitus neile, kellel on vähe kogemusi arvutiga töötamisel, kuid arvutioskus oleks vajalik igapäevaste tööülesannete lahendamisel ning ka neile, kel tahtmist omal algatusel arvutit kasutama õppida. Koolitus sobib neile, kes soovivad praktikas kõike läbi proovida ja vajavad aega harjutamiseks ja kordamiseks. Koolitus toimub väikeses grupis (1-4 inimest)

Loe edasi

KONTORITARKVARA

MS Office komplekskoolitus

Praktiline koolitus neile, kes soovivad tõsta oma arvutikasutamise oskusi. Koolituse läbinu suudab kasutada teksti-töötluse ja tabelarvutuse võimalusi, korraldada meilivahetust ja ajaplaneerimist Outlookiga ning organiseerida ja hallata dokumente.

Loe edasi

Täiendkoolitus bürootöötajatele (MS Office)

Täiendkoolitus neile, kes soovivad tõsta ja uuendada oma arvutikasutamise oskusi. Koolituse läbinu suudab oskuslikult kasutada tekstitöötluse ja tabelarvutuse keerulisemaid võimalusi, korraldada meilivahetust ja ajaplaneerimist Outlookiga ning organiseerida ja hallata dokumente. Eeldab algteadmisi teksti-ja tabeltöötluse osas.

Loe edasi

Excel’i baaskursus

Exceli baaskoolitus on kõigile algajatele excelikasutajatele, kellel pole üldse või on vähene kogemus tabelarvutuse kasutamisel ja kes soovivad oma töös kasutada tabelarvutuse (MS Exceli) võimalusi. Koolitus annab algteadmised ja oskused ning aitab saada ülevaate Exceli erinevatest võimalustest, mis aitavad saavutada tabelarvutuses olulist ajalist võitu

Loe edasi

Excel’i täiendkoolitus Pärnus

Koolitus on mõeldud kõigile neile, kes kasutavad programmi Excel oma igapäevatöös ja tunnevad vajadust rutiinset tabelitöötlust kiiremaks ning mugavamaks muuta (kooli-ja firmajuhid, raamatupidajad, majandusjuhatajad, projektijuhid jpt.). NB! See koolitus Ei ole mõeldud täiesti algajale Excel’i-kasutajale.

Loe edasi

Excel’i kesktaseme koolitus Viljandis

Exceli kursus annab süsteemsed baasteadmised ja -oskused ning aitab saada ülevaate Excel’i erinevatest kasulikest võimalustest, mis aitavad saavutada tabelarvutuses olulist ajalist võitu

Loe edasi

Excel’i täiendkoolitus

Koolitus on mõeldud kõigile neile, kes kasutavad programmi Excel oma igapäevatöös ja tunnevad vajadust rutiinset tabelitöötlust kiiremaks ning mugavamaks muuta (kooli-ja firmajuhid, raamatupidajad, majandusjuhatajad, projektijuhid jpt.). NB! See koolitus Ei ole mõeldud täiesti algajale Excel’i-kasutajale.

Loe edasi

ÕppepäevValemite ja funktsioonide kasutamine Excel’is

Excelis saab teha valemite abil töölehe andmetega automaatselt mitmesuguseid arvutusi. Need valemid arvutavad teatud väärtusi, kasutades selleks kindlas järjekorras kindlaid algandmeid. Koolitusel tutvume erinevate valemite ja funktsioonidega ja õpime neid kasutama.

Loe edasi

ÕppepäevAndmebaasid Excel’is

Tabeltöötluse andmebaasi vahenditega saab luua, hooldada ja väljastada andmeid. Sellega saad andmeid mugavalt sisestada, filtreerida, kirjeid sorteerida ja automaatselt vahesummasid genereerida. Koolitus on neile, kes soovivad oma tööd andmebaasidega kiiremaks ning mugavamaks muuta.

Loe edasi

ÕppepäevDiagrammid Excel’is

Diagrammid on visuaalselt paeluvad ja teevad kasutajale lihtsaks andmete võrdluste, sageduste ja trendide nägemise. Diagrammid lihtsustavad andmetest arusaamist ja edastavad infot kiiresti. Graafilised esitlused on tabelitest ja tekstidest mõjuvamad ja meeldejäävamad. Arvutikoolitus neile, kes soovivad õppida kasutama oma tabelite illustreerimiseks diagramme.

Loe edasi

ÕppepäevKokkuvõtete koostamine ja andmeanalüüs Excel’is

Praktilise koolituse käigus õpitakse kasutama MS Exceli erinevaid analüüsivahendeid ja koostama kokkuvõtteid risttabeli (Pivot-Table) abil. Arvutikoolitus on mõeldud kõigile neile, kes kasutavad tabeltöötlusprogrammi oma igapäevatöös ja tunnevad vajadust rutiinset tabelitöötlust kiiremaks ning mugavamaks muuta.

Loe edasi

Korrektne dokument tekstitöötluse abiga (Word)

Arvutikoolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad Word’i kasutades luua korrektselt vormistatud dokumente, lepinguid, aruandeid jms. Kursusel käsitletakse tekstitöötluse laiendatud võimalusi ja pärast kursuse läbimist saate te oma töö ära teha palju kiiremini ning efektiivsemalt.

Loe edasi

Töökorraldus Outlook’i abil

Arvutikoolitus kõigile, kes soovivad kasutada Outlooki, et oma teabe haldamise, suhtlemise ja töö korraldamise viise paremaks muuta. Outlook pakub meilide, ajakavade, tööülesannete, märkmete ja kontaktide haldamiseks ja korraldamiseks integreeritud lahendust.

Loe edasi

Esitluste koostamine PowerPoint’iga

Koolitus on mõeldud kõigile neile, kes soovivad omandada põhiteadmisi ja oskusi PowerPoint’i kasutamiseks. Kursus ei eelda varasemat PowerPoint’i kasutusoskust ja sobib ka iseõppijatele teadmiste täiendamiseks. PowerPoint’i abil saab kokku panna teksti, pilte, graafikuid, helisid, videoid. Kõik need vahendid kokku annavad võimaluse teha oma esitlus atraktiivseks ning huvitavaks.

Loe edasi

VEEBITARKVARA ja TURUNDUS

Kodulehe loomine ja haldamine WordPress’iga

Kuna elu on kolinud suuresti internetti, siis vajad toimivat kodulehte, et kliendid sind leiaksid. Suurem osa inimesi otsivad infot erinevate võimaluste ja pakkumiste kohta internetist.Luues oma kodulehe WordPressiga, saad kodulehe, mis kasvab koos sinu soovide ja vajadustega

Loe edasi

Veebiarendaja algkoolitus

Veebiarendaja algkoolitus on mõeldud veebiarendusega alustavatele inimestele esmaseks HTML ja PHP-keele tundmaõppimiseks ja sobib hästi Wordpressi aktiivsetele kasutajatele WordPressi kursuse jätkukoolituseks. Kursusel käsitletakse standardseid veebitehnoloogiaid (HTML, CSS, PHP), mis laiendavad omanäoliste ja unikaalsete veebilehtede tegemise võimalusi.

Loe edasi

Veebidisain

Koolitusel õpetatakse – miks ja kuidas veebirakendusi disainida, kuidas rakendust planeerida, kuidas arvestada tulevase kasutaja – kliendiga. Kursuse peamiseks eesmärgiks on anda osalejatele teadmisi ja oskusi interaktiivsete veebilehtede ning veebirakenduste kujundamiseks.

Loe edasi

Lihtne kujunduste ja trükiste loomine ja töötlemine vabavaraga

Kursus annab ülevaate erinevatest Canva võimalustest. Iga õppija valmistab iseseisvalt omale mõned vajalikud kujundused (kas kodulehele, facebooki, visiitkaardi vms), mida saab kohe kasutusele võtta..

Loe edasi

Küljendamise baaskoolitus (Adobe InDesign algajatele)

InDesign koolitus on neile, kes soovivad tundma õppida professionaalse küljendusprogrammi erinevaid võimalusi ning õppida looma trükinõuetele vastavat faili. Antud koolitusel on rõhk tehniliste oskuste omandamisel, mitte kompositsioonil ega töö visuaalsel küljel.

Loe edasi

FOTOKOOLITUSED

Fotograafia ABC

Fotograafia ABC koolitus annab osalejale teadmised fotograafia põhitõdedest, oskuse neid praktilises pildistamises kasutada. Osalejad õpivad tundma oma kaamerat ja tema võimalusi..

Loe edasi

LIGHTROOM – kadudeta fototöötlus

Lightroom-i koolitusel on põhitähelepanu on pööratud RAW vormingus pildifaili töötlemisele, preset’de süsteemile ja töövoo korraldamisele.

Loe edasi

Photoshop’i baaskoolitus

Photoshop’i koolitus annab põhiteadmised ja -oskused Photoshop’i kasutamiseks ja sobib kõigile, kes soovivad tegeleda rastergraafikaga (disainerid, fotograafid, kodulehtede haldajad jpt) Photoshop’i koolitus on praktiline ja õpe toimub läbi erinevate praktiliste ülesannete.

Loe edasi

Tootefoto pildistamine ja töötlus

Tootefoto koolitus on vajalik nii tootjale, edasimüüjale kui jaemüüjale – kõigile, kes tegelevad toodete eksponeerimisega veebis. Mida parem tootefoto, seda edukamalt see müüb. Visuaalsusel on väga suur roll inimeste mõjutamisel.

Loe edasi

Moodulkoolitus – FOTOGRAAFIA JA FOTOTÖÖTLUS

Fotokoolituse eesmärgiks on anda osalejatele fotograafitööks vajalikud teadmised ja praktilised oskused.

Loe edasi

Lihtne kujunduste ja trükiste loomine ja töötlemine vabavaraga

Kursus annab ülevaate erinevatest Canva võimalustest. Iga õppija valmistab iseseisvalt omale mõned vajalikud kujundused (kas kodulehele, facebooki, visiitkaardi vms), mida saab kohe kasutusele võtta..

Loe edasi

JOONESTAMINE JA PROJEKTEERIMINE

Ruumiline projekteerimine tasuta tarkvaraga – SketchUp

Sketchupi koolitus on algajatele ja ei nõua mingisuguseid spetsiifilisi eelteadmisi ega 3D kogemusi.Koolitusel õpetame kasutama SketchUp 8 tööriistu ja loome erinevaid visandeid.

Loe edasi

Joonestamine ja projekteerimine arvutil Autocad’i abil

See kursus on mõeldud neile, kes pole kunagi kokku puutunud AutoCad-ga ja sooviksid tutvuda selle programmiga ning saada esmased oskused arvutijoonestamises ja projekteerimises. Koolitus annab esmase ülevaate programmist ning baasteadmised ja oskused 2D joonestamise jaoks. Annab hea aluspõhja vajadusel ka edasiseks 3D projekteerimise õppimiseks.

Loe edasi

Autocad’i jätkukoolitus (3D)

Koolitus tutvustab arvutijoonestusprogrammi AutoCAD 3D modeleerimise vahendeid ning loob põhja selleks, et kasutaja saaks nende alusel hiljem arendada talle sobivaid töövõtteid. Proovitakse läbi programmi 3D-elementide tüüpilisemad kasutusjuhtumid.

Loe edasi

IT-SPETSIALISTI KOOLITUS

IT kasutajatoe spetsialisti / arvuti tarkvara hooldaja kesktaseme koolitus

Koolitus on mõeldud inimestele, kes soovivad töötada IT-spetsialistina. Kursus annab põhjalikud teadmised ja oskused IT-alaste probleemide lahendamiseks. 

Loe edasi