fbpx

PHOTOSHOP’i baaskoolitus – Tallinnas ja Zoomis

Tagasiside fotokoolitustele:

Olin varasemalt natuke fototöötlusprogrammidega kokku puutunud, kuid fotograafiaga vaid peamiselt ise kaamera ees modelliks olles. Ootasin, et koolitusel õpitav sisu oleks lihtsasti mõistetav, kuna läbi selle jääb info hästi meelde. Ma olen koolitusega tõesti enam kui rahul. Kõik oli väga loogiline ja hästi edasi antud! Ettepanekuid paranduste osas ma tõesti anda ei oska, kuna ise jäin nii rahule ja olin kogu protsessist väga vaimustuses 🙂 Hästi oli KÕIK 🙂

Reelika Bergman

Olen väga rahul koolitajaga ja mulle meeldis, et talle polnud raske mitu korda sama asja seletada ning seletust ka piltlikustada.

Anni V.

Ootuseks oli saada elementaarne oskus esimesteks sammudeks, et edaspidi iseseisvalt praktiseerides oskusi edasi arendada, vajadusel näiteks kaugteel õppida. Varasem kogemus oli väga lihtsa töötlusprogrammiga. Puudus ettekujutus nt kihtidest ja maskidest, ka pildi nö puhastamisest häirivast. Samuti võib nimetada loominguliste rakenduste kasutamist. Minule sobis koolituse toimumine reaalses klassiruumis ja individuaalse juhendamise võimalus väikeses grupis. See, mida saaks parandada on eelkõige minus endas. Minu jaoks oli hea klassiruumi arvuti kasutamise võimalus. (Oma arvuti tõrkus.)

Indrek Kärner
Kui suudate sellest mõelda, saate seda teha Photoshopiga – maailma parima pildindus- ja disainirakendusega. Looge ja täiustage fotosid, illustratsioone ning 3D-kunsti. Disainige veebisaite ja mobiilirakendusi. Töödelge videoid, simuleerige realistlikke maale ja tehke muudki. See on kõik, mida vajate ideede teostamiseks.

Photoshop ’i baaskursus on mõeldud kõigile, kes soovivad alustada tööd selle programmiga, kel on soov õppida töötlema ja korrastama fotosid ja erinevaid pilte nii veebi kui trüki jaoks.  Koolitus annab põhiteadmised ja -oskused Photoshop’i kasutamiseks ja sobib kõigile, kes soovivad tegeleda rastergraafikaga (kodulehtede haldajad, disainerid, fotograafid  jpt).

Photoshop on parim pilditöötlusprogramm, mida võiks osata mitmel põhjusel:

 1. Parem pilditöötlus: saate oma fotodele lisada erinevaid efekte, parandada nende kvaliteeti ja korrigeerida vigu või redigeerida objekte ja elemente pildil.

 2. Graafiline disain: saate luua ja redigeerida graafilisi elemente, näiteks logo, afišše, voldikuid jne.

 3. Loovus: saate luua oma unikaalseid pilte ja kunstiteoseid, mis väljendavad teie isiklikku stiili ja visiooni.

 4. Karjäär: Photoshop on tähtis tööriist paljudes valdkondades, nagu reklaam, filmitööstus, meedia ja disain, ning oskus programmi kasutada võib anda teile tööalase eelise.

Loomulikult sõltub kõik sellest, kui sügavale soovite minna ja kui palju aega ja vaeva te sellesse programmi õppimisse panustate. Kuid üldiselt on Photoshop üks enim kasutatavatest pilditöötlusprogrammidest ning selle oskus täiendab kindlasti teie olemasolevaid oskusi ja annab teile uusi võimalusi kujutluste loomiseks ja redigeerimiseks.

Photoshop’i koolitus on praktiline koolitus ja õpe toimub läbi erinevate ülesannete. Koolituse läbimine annab osalejale kindluse ja oskuse Photoshop’iga edasi tegeleda juba iseseisvalt.

Photoshop’i baasteadmiste ja oskustega on lihtne kasutama hakata ka tasuta kujundusprogrammi Gimp.

Õpetame:

 • Sissejuhatus arvutigraafikasse
 • Programmi kohandamine ja selles navigeerimine
 • Uue dokumendi loomine ja selle parameetrid
 • Tööriistad ja nende kasutamine
 • Värviruumi korrigeerimine/värvi töötlus
 • Kihiline fototöötlus
 • Rasterkujundite käsitlemine
 • Maskide kasutamine
 • Filtrid
 • Töötamine kirja ja tekstiga
 • Erinevad pildifailivormingud ja salvestamine

Koolituse läbinu oskab:

 • töödelda nii veebi-kui trükipilte
 • muuta pildi mõõtu ja kadreerida
 • lisada teksti
 • kasutada Layereid ja maske
 • puhastada objekte taustast
 • luua veebibännereid
 • luua fotogaleriisid

Koolituse maht -10 akad. tundi (2 õppepäeva)
Koolituse tulemusena on osalejad omandanud tervikliku ülevaate Adobe Photoshop programmi võimalustest ja tööriistadest.

Tutvu õppekorralduse alustega ja õppekavaga.

Koolitusel osalemine ei eelda fototöötlusprogrammide kogemust. Vajalik on arvuti kasutamise põhioskuste ja PhotoShopi konto olemasolu.

NB! Koolitused toimuvad väikeses grupis (maksimaalselt 6 inimest) või või individuaalõppena (hind 380€+km)
Koolitusel osalemiseks on vaja elementaarseid arvutialaseid eelteadmisi, arvuti kasutamise võimalust  ja veebikoolituse puhul ka korralikku internetiühendust. Vajalik on programmi konto olemasolu.  (sobib prooviversioon)

Väikeses grupis on võimalik individuaalne lähenemine, mis on temaatiliselt paindlik  ja iga inimese eelteadmisi,  vajadusi ja omandamise tempot arvestav.

Vaata meie fotoalaseid koolitusi...

Kuupäev

12 - 13 sept. 2023
Expired!

Kellaaeg

10:00 - 14:00
10:00 - 14:00

Hind

195.00€
Tallinn

Toimumiskoht

Tallinn
Pärnu mnt. 142 (Donte Maja)

Toimumiskoht 2

Veebikeskkond Zoom

Koolitaja

Vali järgmine koolitusaeg