fbpx

Andmebaasid – nende haldamine EXCELIGA – Tartus

Tagasiside koolitustele:

Lootsin õppida, kuidas kasutada excelit targemalt ja ei peaks liiga palju ajakulukat käsitööd tegema. Koolitus vastas mu ootustele ja sellest oli kasu.

Rita Kasesalu

Eesmärk oli õppida Excelis funktsioonide ja valemite kasutamist ning minu ootused olid kõik väga hästi täidetud. Jäin koolitusega rahule.

Kristin Kokkov

Koolitus oli väga vajalik ja koheselt tööl rakendatav. Meeldis see, et sai personaalselt küsida, koolitaja suhtles kõigiga individuaalselt, tempo oli paras ja samas toimus diferentseerimine. Õhkkond oli meeldiv ja tekitas tunde, et võin eksida ning abi küsida. Väga meeldiv ja inimlik koolitaja!

Inga Väikene

Tulin koolitusele, et meelde tuletada ja õppida juurde valemeid, lihtsustavaid nippe, arvutamist, teha praktiliselt läbi kõike.

Külli Valkenklau

Kuigi on olemas hulk spetsiaalseid kliendihaldussüsteeme, kasutavad väga paljud firmad nimekirjade ja andmebaaside haldamiseks endiselt Excel’it.

 

Excel pakub mugavaid võimalusi andmete igakülgseks töötlemiseks ning analüüsimiseks.  Pideval kasutamisel pakub ta äärmiselt mugavaid võimalusi ja paindlikke lahendusi. Enamik kasutajaist tunneb ja kasutab vaid murdosa Excelis olemasolevaid võimalusi. Sageli raisatakse hulk aega tööle, mis võtaks oskuslikul kasutamisel vaid mõne minuti.”

Kui andmeid on palju, siis filtreerimine ja sorteerimine aitab sellest andmemassiivist kuvada vaid neid andmeid, mis meid huvitavad. Andmed, mis meid ei huvita, saame vaateväljast ära peita – neid lihtsalt ei kuvata. Nii saad töötada just nende andmetega, mida hetkel vaja.

Andmebaasidega töötamiseks on Excelis spetsiaalsed vahendid, mida koolitusel õpetame kasutama.

Koolitusel toimub õppimine läbi praktiliste harjutuste, mida iga koolitusel osaleja koos koolitaja juhendamise ja nõuannetega lahendab.
Meie koolitusgrupid on väikesed ja koolitaja jõuab iga osalejat personaalselt aidata.

Sageli piirab kahjuks andmete kasutamist kas sisestajate lohakus või eri aastatel erinevalt kogutud andmed mille tulemuseks on sageli natuke sassis tabelid. Sellisel juhul ei tule tööst andmebaasidega midagi välja.
Kõik saab korda kui on olemas vajalikud teadmised exceli andmebaasidest!

Exceli andmebaasi vahenditega saab luua, hooldada ja väljastada andmeid. Exceliga saad andmeid mugavalt sisestada, filtreerida, kirjeid sorteerida ja automaatselt vahesummasid genereerida. Samuti võid oma andmebaasis kasutada Exceli arvutamise, vormindamise, diagrammide tegemise ja ning väljatrükkimise vahendeid.

Andmebaaside õppepäev on kasulik neile, kes soovivad oma andmeid Excel’is hallata ja tööd andmetega kiiremaks ning mugavamaks muuta.

Iseseisvalt õppides ja erinevaid võimalusi uurides kulub väga palju aega ja vaeva. Tule koolitusele ja lase spetsialistil näidata ja õpetada.

Õpetame:

  • Andmebaasid – andmetabel ja lihtloetelu
  • Andmete sorteerimine ja filtreerimine
  • Ridade, veergude peitmine ja lukustamine (Freeze panes). Lahtrite lukustamine.
  • Töötamine mitme andmetabeliga, mitmes aknas. Tabelite sünkroonkerimine.
  • Vahekokkuvõtted ehk alamsummad (Subtotals)
  • Andmebaasi funktsioonide kasutamine (DAVERAGE, DMAX, DMIN, DSUM, DCOUNT, DCOUNTA)
  • Nimeliste andmepiirkondade defineerimine ja kasutamine
  • Andmesisestuse kontroll (Data Validation)
  • Pikkade tabelite printimine.

Meie exceli koolitused (toimuvad TARTUS)

Kuupäev

07 - 09 veebr. 2024
Expired!

Kellaaeg

kell 10.00 - 14.00
10:00 - 14:00

Hind

110.00€

Koolituse eest on võimalik maksta ka kolmes osas (0 lisatasu). Vaata…

Tartu

Toimumiskoht

Tartu
Vaksali 17a, Tartu

Koolitaja