Andmebaasid – nende haldamine EXCELIGA – Tartus

Arvamused Exceli koolitustest:

Kuigi on olemas hulk spetsiaalseid kliendihaldussüsteeme, kasutavad väga paljud firmad nimekirjade ja andmebaaside haldamiseks endiselt Excel’it.

 

Excel pakub mugavaid võimalusi andmete igakülgseks töötlemiseks ning analüüsimiseks.  Pideval kasutamisel pakub ta äärmiselt mugavaid võimalusi ja paindlikke lahendusi. Enamik kasutajaist tunneb ja kasutab vaid murdosa Excelis olemasolevaid võimalusi. Sageli raisatakse hulk aega tööle, mis võtaks oskuslikul kasutamisel vaid mõne minuti.”

Kui andmeid on palju, siis filtreerimine ja sorteerimine aitab sellest andmemassiivist kuvada vaid neid andmeid, mis meid huvitavad. Andmed, mis meid ei huvita, saame vaateväljast ära peita – neid lihtsalt ei kuvata. Nii saad töötada just nende andmetega, mida hetkel vaja.

Andmebaasidega töötamiseks on Excelis spetsiaalsed vahendid, mida koolitusel õpetame kasutama.

Koolitusel toimub õppimine läbi praktiliste harjutuste, mida iga koolitusel osaleja koos koolitaja juhendamise ja nõuannetega lahendab.
Meie koolitusgrupid on väikesed ja koolitaja jõuab iga osalejat personaalselt aidata.

Sageli piirab kahjuks andmete kasutamist kas sisestajate lohakus või eri aastatel erinevalt kogutud andmed mille tulemuseks on sageli natuke sassis tabelid. Sellisel juhul ei tule tööst andmebaasid’ega midagi välja.
Kõik saab korda kui on olemas vajalikud teadmised exceli andmebaasid’est!

Exceli andmebaasi vahenditega saab luua, hooldada ja väljastada andmeid. Exceliga saad andmeid mugavalt sisestada, filtreerida, kirjeid sorteerida ja automaatselt vahesummasid genereerida. Samuti võid oma andmebaasis kasutada Exceli arvutamise, vormindamise, diagrammide tegemise ja ning väljatrükkimise vahendeid.

Andmebaaside õppepäev on kasulik neile, kes soovivad oma andmeid Excel’is hallata ja tööd andmetega kiiremaks ning mugavamaks muuta.

Iseseisvalt õppides ja erinevaid võimalusi uurides kulub väga palju aega ja vaeva. Tule koolitusele ja lase spetsialistil näidata ja õpetada.

Õpetame:

  • Andmebaasid – andmetabel ja lihtloetelu
  • Andmete sorteerimine ja filtreerimine
  • Ridade, veergude peitmine ja lukustamine (Freeze panes). Lahtrite lukustamine.
  • Töötamine mitme andmetabeliga, mitmes aknas. Tabelite sünkroonkerimine.
  • Vahekokkuvõtted ehk alamsummad (Subtotals)
  • Andmebaasi funktsioonide kasutamine (DAVERAGE, DMAX, DMIN, DSUM, DCOUNT, DCOUNTA)
  • Nimeliste andmepiirkondade defineerimine ja kasutamine
  • Andmesisestuse kontroll (Data Validation)
  • Pikkade tabelite printimine.

Olen huvitatud, aga aeg ei sobi – 

Kuupäev

13 märts 2023

Kellaaeg

kell 10.00 - 14.00
10:00 - 14:00

Hind

85.00€
Tartu

Toimumiskoht

Tartu
Vaksali 17a, Tartu

Koolitaja

Saadaval ka NORT Koolituse kinkekaart