7428000
info@nort.ee

Fotokoolitus – Fotograafia ja fototöötlus

Fotograafia ja fototöötluse koolituse eesmärgiks on anda osalejatele vajalikud teadmised ja praktilised oskused fotodega töötamiseks.
Sobib hästi nii fotograafiaga tegelemisest huvitatutele kui ka e-poe või kodulehtede haldajatele.

Koolitus koosneb järgnevatest koolitusmoodulitest:

Fotograafia ABC

Annab osalejale teadmised fotograafia põhitõdedest, oskuse neid praktilises pildistamises kasutada ning oma kaamera ja tema võimaluste tundmise. Eelteadmisi fotograafia valdkonnas sellele kursusele tulekuks ei pea olema. – (5 akt)

Loe täpsemalt

 

LightRoom

 Annab osalejale teadmised RAW faili töötlusest ning praktilise oskuse programmi Adobe Lightroom kasutamiseks. –  (5 akt)

Loe täpsemalt

 

PhotoShop

On mõeldud kõigile, kes soovivad alustada tööd Photoshop’iga.
Fototöötlus – see polegi nii keeruline. Koolitus annab põhiteadmised ja -oskused Photoshop’i kasutamiseks ja sobib kõigile, kes soovivad tegeleda rastergraafikaga (disainerid, fotograafid, kodulehtede haldajad jpt) – (10 akt)

Loe täpsemalt

 

Tootefoto

Tootefoto koolitus on vajalik nii tootjale, edasimüüjale kui jaemüüjale – kõigile, kes tegelevad toodete eksponeerimisega veebis.  Mida parem tootefoto, seda edukamalt see müüb. Visuaalsusel on väga suur roll inimeste mõjutamisel. – (5 akt)

Loe täpsemalt

 

Võimalik on osaleda ka üksikutel moodulitel.

Koolitusel osalemine ei eelda fototöötlusprogrammide kasutamise kogemust. Vajalik on peegelkaamera, hübriidkaamera või sarnaste võimalustega kompaktkaamera ja arvuti kasutamise põhioskuste olemasolu. Samuti peaks kaasa saama võtta Lightroomi ja Photoshopiga arvuti (võib olla ka prooviversioon)

Fotokoolitusele tulijalt ootame tahet ja järjekindlust töötada klassitundides, aga ka oma aja panustamist iseseisvate ülesannete täitmiseks ja õpitu kinnistamiseks.

Koolitaja – Liisbet Järviste

Liisbet on lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli fotograafia osakonna. Igapäevaselt tegutseb vabakutselise fotograafina ja haldab firmade sotsiaalmeedia kanaleid.

 

Toimumisaeg

2020 a. – küsi täpsemat aega!

Maksumus

360 €+km

Koolituse toimumiskoht

Tartu või Tallinn

NB!  Koolitus toimub väikeses grupis (või võimalik ka läbida individuaalõppena (hind 945€+km)). Kursusel osalemiseks on vajalik arvuti ja fotoaparaadi olemasolu. 

Individuaalne lähenemine on ajaliselt ja temaatiliselt paindlik  ja iga inimese eelteadmisi,  vajadusi ja omandamise tempot arvestav.

Kui tunned koolituse vastu huvi, siis anna sellest meile teada – leiame sobiva koolitusaja.

Registreerun koolitusele

Olen koolitusest huvitatud – Küsin järgmist toimumisaega